Hallo allemaal
Ik zit met een probleem.
Ik wil dolgraag een tweede kind,de eerste is nu al 10 jaar,maar sinds kort weet ik dat ik md heb.Nu hoor en lees ik allemaal dingen er over maar ik hoor liever de goede en slechte dingen van mensen die het zelf hebben mee gemaakt.wie kan mij hier bij helpen om een goed beeld te krijgen en een goede beslissing te maken????
Gr.Frederika
Hallo Frederika
Mijn man en beide dochters hebben MD als je wil mag je me mailen.
Katja
Dag Frederika,
Mijn man en beide zonen hebben MD. Bij de VSN (diagnosegroep MD) is hierover informatie beschikbaar. Je mag me ook mailen als je daar behoefte aan hebt.
Groetend,
Annie
Hoi Frederika,
geheel onverwacht hebben wij een dochter met de congenitale vorm van MD gekregen. Achteraf bleek ik drager te zijn.
Wij zitten nu ook met het dilemma wel of niet te kiezen voor een tweede zwangerschap. Een goede beslissing, en dan bedoel ik met een goede beslissing, een beslissing waar jijzelf en je man emotioneel mee kunnen leven is erg moeilijk.
Je mag mij altijd mailen om hierover te praten.
Erika.
Plaats een reactie
Om te kunnen reageren moet u eerst ingelogd zijn. Als u nog geen profiel hebt op Myocafé, kunt u zich aanmelden. Hiermee krijgt u de mogelijkheid om te reageren en ook om zelf gesprekken te starten.
aanmelden / login