Geplaatst onder algemeen door Friesje2

Myopathie

Beste mensen, mijn naam is Alie Nicolay en heb zins 2009 oculaire MG.     Door langdurig gebruik Prednison is de spieraandoening Myopathie bij mij geconstateerd.                              Op dit moment aan het afbouwen van de Prednison en hier vervelende bijwerking van.                                                                        Zijn er mensen die dit ook mee hebben gemaakt ?                               Adviezen om beter door de afbouw periode te komen?                       Herstelen de spieren van armen en benen zodra je van de Prednison af bent?  

Alvast bedankt

AlieN

                                       

0 reacties

Plaats een reactie

Om te kunnen reageren moet u eerst ingelogd zijn. Als u nog geen profiel hebt op Myocafé, kunt u zich aanmelden. Hiermee krijgt u de mogelijkheid om te reageren en ook om zelf gesprekken te starten.

aanmelden / login